Leczenie boreliozy WieluńTerapia boreliozy w Wieluniu

Terapie generatorem plazmowym niszczą bakterie boreliozy. Generator plazmowy emituje pole o częstotliwościach od 1 Hz do 999,999 Hz lub 1 kHz do 900 kHZ. Podczas terapii boreliozy ustawiamy na generatorze odpowiednią częstotliwość, gdzie za pomocą fali plazmatycznej oddziałuje się na bakterie borelii. Dzięki fali plazmatycznej, która potrafi dotrzeć w każdy zakamarek organizmu mamy możliwość naruszyć komórki chorobowe nawet te najbardziej zakamuflowane.

Komorka boreliozy ulega polaryzacji podczas działania generatora. Gdy naruszymy takie siedlisko boreliozy (borelioza przewlekła, neuroborelioza) wtedy na skutek neurotoksyn, które dostają się do organizmu może nas boleć głowa, zmęczenie, u każdego inaczej. Ja osobiście w takich sytuacjach piję dużo wody, chodzę na spacer do lasu lub na basen, czyli aktywnie walczę z objawami zatrucia organizmu.

Generator plazmowy jest bezpieczny oddziałuje tylko na patogeny nie naruszając struktur naszego organizmu, istnieją jednak pewne przeciwwskazania co do jego stosowania:
– ciąża i karmienie piersią
– rozrusznik serca
– epilepsja
– niewydolność układu limfatycznego lub naczyniowo-sercowego
– dzieci do 2 roku życia


leczenie boreliozy wieluń - herb wieluniaTerapia biorezonansowa wykorzystywana przy leczeniu boreliozy polega na przepuszczaniu przez organizm człowieka prądu wytwarzanego przez specjalne urządzenie: Skaner F-Scan czy też oddziaływanie w postaci seryjnych impulsów elektromagnetycznych przez zabiegi generatorem plazmowym. Jego częstotliwości zabijające konkretne patogeny opracowywane są przez specjalne towarzystwa zajmujące się tą terapią i są stale rozszerzane. Najlepszą metodą korzystania z biorezonansu jest korzystanie z wielu różnych częstotliwości i zmienianie ich. Czas używania jednej z nich nie powinien przekraczać 3 minut. Biorezonans dla najlepszej skuteczności powinna być wspierany przez inne metody z zakresu medycyny naturalnej. Zaleca się przyjmowanie podczas niej dużej ilości płynów, aby wypłukiwać toksyny powstające na skutek rozpadu patogenów. Dodatkowo często osoby leczące się biorezonansem zalecają przyjmowanie konkretnych ziół czy suplementów diety (szczególnie, gdy zostaną wykryte niedobory), aktywność fizyczną oraz niektóre zabiegi fizjoterapeutyczne czy też Apiterapia.


LECZENIE BORELIOZY WIELUŃ

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: 513 240 212


Prace badawcze nad możliwościami wykorzystania metod biorezonansu nadal trwają a społeczeństwa ludzkie coraz częściej chcą korzystać z możliwości tej nieinwazyjnej metody zwłaszcza tam gdzie medycyna akademicka jest nieskuteczna a szczególnie wykrywanie boreliozy. Zapraszamy do naszego gabinetu rozwiązań alternatywnych na wzmocnienie odporności i powiększenie życiodajnej energii nastawionej na leczenie boreliozy.

leczenie boreliozy - kleszczCiało każdego człowieka składa się z bilionów komórek, gdzie w każdej z nich nieustannie zachodzą reakcje chemiczne a wszystkim tym procesom towarzyszą drgania elektromagnetyczne. Jeśli owe drgania zostaną zakłócone zaczynamy chorować. W tym podejściu traktuje się człowieka w spójnym, samoregulującym układzie, który wymaga uwzględnienia obecności mnóstwa wzajemnych powiązań pomiędzy jego komórkami, tkankami, narządami i układami. Dlatego też, podstawą funkcjonowania organizmu są procesy wymiany energoinformacyjnej, dzięki którym odnotowano możliwość oddziaływania zarówno na wszystkie komórki człowieka, a także wszystkie komórki znajdujące się w organizmie, ale nie należące do niego- np. drobnoustroje czy inne patogeny.

Przy leczeniu boreliozy musimy podchodzić zawsze globalnie do całego organizmu, nie leczymy dodatnich odczynów serologicznych bez istnienia objawów klinicznych ani nie dążymy do ich negatywizacji. Wzrost miana przeciwciał po leczeniu nie świadczy o nieskuteczności terapii, podobnie jak jego obniżenie nie jest dowodem dobrej odpowiedzi na leczenie. Nie istnieje zapobieganie swoiste polegające na podaniu szczepionki lub/i immunoglobuliny. Aktualnie niedostępne są preparaty do immunoprofilaktyki boreliozy z Lyme. Brak jest szczepionki przeciwko tej krętkowicy. Szczepionka była krótko stosowana w USA i została wycofana z rynku w roku 2002 między innymi z uwagi na możliwość występowania zapalenia stawów jako niedającego się wykluczyć powikłania. Nie ma niestety również swoistych immunoglobulin.