Leczenie boreliozy KłobuckTerapia boreliozy w Kłobucku

Zapraszamy do naszego gabinetu leczenia boreliozy w Kłobucku. Do terapii boreliozy używamy generatora plazmowego, który wprawia w drgania dany patogen uszkadzając jego komórkę. Fala plazmowa generatora oddziałuje na bakterie, które bytują w układzie krążenia (wczesna borelioza), jak i bakterie, które ukryły się przed przeciwciałami głęboko w układzie nerwowym (przewlekła borelioza neuroborelioza).

Jeśli Państwo już nie możecie zażywać antybiotyków, bo np. rozwinęła się silna grzybica, czy boli wątroba lub poparzona została skóra od słońca, to generator plazmowy jest jak najbardziej wskazany.

Ja osobiście stosuję generator 2-3 razy w tygodniu oraz dodatkowo poddaję się terapii urządzeniem F-Scan 4, 2-3 razy tygodniowo. Chciałbym także wspomnieć, że terapię boreliozy wspomagamy produktami pochodzenia pszczelego, ponieważ prowadzimy z żoną pasiekę pszczelą 200 ulową, więc w naszej diecie znajduje się zarówno mleczko pszczele, jak i pierzga, pyłek pszczeli oraz propolis (czysty i świeży).

Zajmujemy się także oczyszczaniem organizmu za pomocą urządzenia F-Scan 4. Zapraszamy do naszego gabinetu.


leczenie boreliozy kłobuck - herb kłobuckaLeczenie boreliozy metodą terapii biorezansowej polega na wywieraniu wpływu na patogeny i ich toksyny, będące przyczynami wielu schorzeń i stanów patologicznych. Głównie to wykrywanie boreliozy i leczenie boreliozy stało się problemem na skalę epidemii XXI wieku.
Każdy wirus/bakteria/pasożyt/ organizm ma swoją częstotliwość wibracji. Poddany działaniu prądu o tej właśnie częstotliwości pobudza punkty akupunkturowe w ten sposób stymulując organizm do samoleczenia. Pulsujące Pole Magnetyczne zwiększa dotlenienie organizmu, wpływa na inteligencję, samopoczucie i funkcje poznawcze bezpośrednio i pośrednio. W Polsce, największe znaczenie medyczne i weterynaryjne obok kleszcza pospolitego Ixodes ricinus, mają: Argas reflexus (obrzeżek gołębi) i Dermacentor reticulatus (kleszcz łąkowy).


LECZENIE BORELIOZY KŁOBUCK

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: 513 240 212


Na terenie Polski kleszcze te mogą być przenosicielami:

  • boreliozy z Lyme,
  • anaplazmozy,
    bartonelozy,
  • kleszczowego zapalenia mózgu,
  • tularemii,
  • gorączki Q,
  • babeszjozy,
  • a także riketsjoz z grupy gorączek plamistych.

 

leczenie boreliozy - kleszczPoprzez zabiegi generatorem plazmowym i Skaner F-Scan można uzyskać ogromne wsparcie podczas leczenia różnych schorzeń. Również na wzmocnienie organizmu dobre efekty odnosi Apiterapia. Poza chorobami alergicznymi biorezonans pomaga również w takich chorobach, jak choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy, w różnorodnych stanach zapalnych i zaburzeniach, chorobach narządów wewnętrznych, w stanach przed- i pooperacyjnych, gojeniu ran, chorobach skóry, chorobach dziecięcych, chorobach ortopedycznych i reumatycznym zapaleniu stawów itp. Korzystny wpływ biorezonansu uwidacznia się nawet tam, gdzie choroba nie jest bliżej określona czy rozpoznana.

Leczenie boreliozy w Kłobucku z roku na rok odnotowuje coraz więcej przypadków zachorowań zwłaszcza u pracowników terenowych. Najpewniejszym sposobem zapobiegania zachorowaniu jest niedopuszczenie do kontaktu z kleszczem, co niestety jest niemożliwe na środowisko pracy niektórych grup zawodowych: drwala, leśnika czy rolnika, służb wojskowych itp. Leczenie boreliozy Kłobuck w terapii biorezonansowej polega na wywieraniu wpływu na patogeny i ich toksyny, będące przyczynami wielu schorzeń i stanów patologicznych. Głównie to wykrywanie boreliozy i leczenie boreliozy stało się problemem na skalę epidemii XXI wieku.

Dobrze jest pamiętać, że od decyzji wydanej przez państwowego inspektora sanitarnego przysługuje możliwość odwołania do państwowego wojewódzkiego inspektora sanitarnego, z kolei od decyzji państwowego inspektora – skarga do Naczelnego Sądu Administracyjnego.