Apiterapia Kłobuck

apiterapia - inhalacja powietrzem pszczelimApiterapia, czyli wykorzystywanie wszystkich produktów odpszczelich celem wzmacniania i leczenia organizmu: miód, pyłek, pierzga, propolis, mleczko pszczele, wosk czy też jad pszczeli i powietrze pszczele. Wszystkie produkty pszczele odznaczają się szerokim działaniem leczniczym w kręgu chorób wewnętrznych i zewnętrznych. Istnieje wiele publikacji odnośnie ich zastosowania w chorobach układu krążenia, przewodu pokarmowego, układu oddechowego, chorobach reumatycznych, cukrzycy nieinsulinowej i innych. Miód jest stężonym roztworem cukrów prostych glukozy i fruktozy oraz pozostałych substancji czyli: sacharozy, destraktów miodowych, enzymów, kwasów organicznych, związków mineralnych, związków azotowych, witamin, olejków eterycznych, barwników i innych.

Mód należy do pokarmów łatwo przyswajalnych, duża cześć cukrów od razu zostaje wchłonięta do krwi bez skutków ubocznych w zdrowym organizmie. Miód jako lek stosowany był już od najdawniejszych czasów w medycynie wszystkich narodów. Wykrywaniu boreliozy i leczeniu boreliozy , również możemy wspomagać poprzez Apiterapię. Obecnie prowadzone są badania naukowe odnośnie uznania jadu pszczelego za lek przyszłości zarówno na ciężkie schorzenia artretyzmu i reumatyzmu, jak i astmę czy schorzenia związane z nadciśnieniem.
Podobnie nieocenione właściwości ma propolis, badania wykazały, że po półrocznym okresie przechowywania w postaci surowej czy też w roztworze alkoholowym propolis nie traci swoich właściwości przeciwbakteryjnych. Z całą pewnością możemy potwierdzić ze pyłki uzyskane od pszczół wiosenne z sadów, rzepaków a także te późne z gryki równie maja bardzo dużą wartość dietetyczną i odżywczą.

apiterapia kłobuck - pasieka łaszczychProwadzimy rodzinne gospodarstwo pasieczne już prawie od 10 lat na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej – to nasza największa pasja i szacunek do darów natury, z których na co dzień możemy korzystać w dbałości o nasze zdrowie, ale i jako ku uciesze dla podniebienia.
Po więcej informacji o apiterapii w Kłobucku zapraszamy na naszą stronę www.api-inhalacje.pl.

W ostatnim czasie, w związku z nowymi doświadczeniami życiowymi i my również zmagamy się z problemem boreliozy, dlatego też w poszukiwaniu naturalnych metod zaczęliśmy na co dzień stosować techniki biorezonansowe z dużą skutecznością mogąc znów cieszyć się lepszym zdrowiem. Te nowe doświadczenia przyczyniły się do nabycia nowych kompetencji w zakresie sposobów na wykrywanie boreliozy i leczenie boreliozy. Zaczerpnęliśmy ogromnej wiedzy głównie z rynku szwajcarskiego i niemieckiego odnośnie skuteczności terapii przez Skaner F-Scan i zabiegi generatorem plazmowym.