Generator plazmowy

Generator plazmowy wykorzystuje wyładowania plazmowe jako medium transmisji impulsów elektromagnetycznych do niszczenia komórek rakowych, wirusów, bakterii, pasożytów, grzybów, drobnoustrojów i innych patogenów chorobotwórczych. Posiadamy najnowszy na rynku generator plazmowego zawierającego 1390 gotowych programów wspomagających różnorodne terapie. Również tam, gdzie medycyna akademicka zawodzi – często to terapie generatorem plazmowym czy też poprzez Skaner F-Scan możemy wspomóc proces samoleczenia organizmu.

generator plazmowy kłobuck - generator RPZ 14Inspiracją dla twórców tego urządzenia była wiedza i doświadczenie geniusza ubiegłego wieku dr. Royal Raymond Rife’a, która zaowocowała powstaniem unikalnego aparatu na miarę światową. Fala plazmatyczna działając na różne patogeny i obciążenia organizmu rezonuje z nimi o odpowiedniej częstotliwości, mocy i czasie trwania prowadząc do rozpadu tychże komórek. Tak, więc mamy kolejne urządzenie umożliwiające leczenie boreliozy, dzięki możliwości rozbijania ścian międzykomórkowych. Niekiedy po terapiach generatorem plazmowych dopiero jest możliwe wykrywanie boreliozy, która bardzo dobrze się maskuje a jej widoczność w niektórych przypadkach bez rozbicia ścian międzykomórkowych jest niemożliwa. Fale elektromagnetyczne emitowane przez ten aparat działając w promieniu 15m czyli mogą oddziaływać na kilka lub kilkanaście organizmów ludzkich znajdujących się w tym samym pomieszczeniu.

Generator plazmowy nie może być stosowany przez osoby z rozrusznikiem serca, lub urządzeniem neurostymulującym, kobiety w ciąży i karmiące piersią. Osoby, które cierpią na niedomagania sercowe, epilepsję i nowotwory oraz inne poważne choroby powinny przed zastosowaniem aparatu skonsultować się z lekarzem specjalistą. Nie należy w tych przypadkach rezygnować z leczenia tradycyjnego i ciągłego wspierania odporności na różnorodne sposoby używając dary natury, zioła, apiterapia czy masaż itp. Leczenie boreliozy łączy się z dużym cierpieniem, gdyż zabite krętki uwalniają się w postaci toksyn. Mamy do czynienia z ogromną pracą organizmu oczyszczającą, więc aby utrzymać wszystkie narządy w gotowości musimy je stale wspierać odpowiednią dietą. Kryzys ozdrowieńczy ma wiele imion: czasem będą to dreszcze, bóle głowy, czasem wymioty, ciało drży, jakby było w gorączce. Z powodu tych dolegliwości część osób rezygnuje z leczenia, bo trudno im jest zaakceptować, że cierpienie jest w gruncie rzeczy dobre, ponieważ prowadzi do wyzdrowienia. Doktor Radosław Bałaj, który sam przeszedł przewlekłą boreliozę i leczy pacjentów generatorem plazmowym, nazywa to kryzysem ozdrowieńczym.

 


Warto zaznaczyć, że generator plazmowy Rife’a nie jest aparaturą medyczną w rozumieniu art. 2 pkt. 38 ustawy z dnia 20 maja 2010 r.o wyrobach medycznych.