Leczenie boreliozy LubliniecTerapia boreliozy w Lublińcu

W naszym gabinecie do terapii boreliozy wykorzystujemy generator plazmowy RPZ 15, który stosuje najnowsze i sprawdzone listy częstotliwości, które są dobierane indywidualnie dla każdego pacjenta. W celu precyzyjnej identyfikacja częstotliwości obciążających nasz organizm przez pasożyty i bakterie mamy najnowsze urządzenie skanujące firmy TB Electronics o nazwie F-Scan 4.

Ja osobiście stosuję połączone terapie generatorem i F-Scanem 4 przynajmniej 2-3 razy w tygodniu, poza tym prowadzimy z żonę pasiekę pszczelą, więc w naszej diecie goszczą na co dzień m.in.: mleczko pszczele, pyłek, pierzga, miody oraz oczywiście propolis i zioła. Aby przeciwdziałać skutkom reakcji Herx piję dużo wody, chodzę spacery, pływam w pobliskim basenie aby oczyścić organizm z neurotoksyn, które dostały się do niego z uszkodzonych komórek borelii.

Zasadniczo stosowanie zarówno urządzenia F-Scan 4, jak i generatora plazmowego RPZ15 jest bezpieczne dla użytkownika, jednak istnieją pewne przeciwwskazania – z urządzeń nie powinny korzystać osoby:
– mające wszczepione jakiekolwiek urządzenia elektromagnetyczne
– przeszły transplantację serca
– chore na serce
– mające metalowe implanty
– posiadające tętniaki
– kobiety w ciąży


leczenie boreliozy lubliniec - herb lublińcaBiorezonans jest to metoda diagnostyczna i terapeutyczna, jedna ze skuteczniejszych metod leczenia boreliozy. Dla każdego człowieka istnieje indywidualne spektrum drgań jego tkanek.

Drgania te można podzielić na dwie grupy:

  • fizjologiczne – koordynujące reakcje chemiczne, sterujące procesami rozwojowymi i regeneracyjnymi
  • patologiczne – spowodowane ogniskami chorobowymi, wirusami, bakteriami, truciznami.

Terapia biorezonansowa związana jest z odczytywaniem za pomocą specjalnych elektrod drgań tkanek, zredukowaniu lub nawet usunięciu drgań patologicznych oraz wzmocnieniu drgań fizjologicznych. Dokonywane jest to poprzez elektroniczne inwertowanie odczytanych drgań patologicznych, a następnie przekazanie ich z powrotem do organizmu i nałożenia na drgania oryginalne.


LECZENIE BORELIOZY LUBLINIEC

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: 513 240 212


Podstawowe źródła sygnałów elektrycznych i elektromagnetycznych u człowieka to:

• aktywność mięśniowa (np. skurcze mięśnia sercowego),

• aktywność bioelektryczna (przekazywanie impulsów elektrycznych od narządów czuciowych do mózgu i sygnałów z mózgu do narządów wykonawczych),

• aktywność metaboliczna narządów i układów (przemiana materii w organizmie)

Do samoregulacji użyte są własne drgania, a zatem nie dochodzi w żaden sposób do wywierania obcego wpływu na osobę poddawaną terapii. Używając Skaner F-Scan czy zabiegi generatorem plazmowym nie zawsze podczas zabiegu coś się odczuwa. Możliwe jest jednak lekkie uczucie ciepła, szczególnie w tych miejscach, które nie są zdrowe.

Istotnym elementem terapii BRT są dalekowschodnie koncepcje dotyczące funkcjonowania ludzkiego organizmu i jego uzdrawiania. Wykorzystuje się w niej przejęty z chińskiej medycyny system meridianów (czyli kanałów energetycznych, którymi w organizmie krąży chi – energia życiowa) i punktów akupunkturowych. Energia chi przenosi pewne informacje, oscyluje i ma charakter drgań. Dlatego możliwe jest sprawdzanie przepływu, odczytywanie poziomu lub odnajdywanie blokad na jej drodze za pomocą sprzętu rejestrującego drgania (Metoda Volla, Vegatest) . W terapii biorezonansowej wykorzystuje się przejęty z medycyny chińskiej system meridianów, przez które stale przepływa chi, określana jako bioenergia. Gdy powstaje blokada w meridianie, wywołana np. stanem zapalnym lub blizną, energia nie może dalej przepływać, co więcej, kierunek przepływu zmienia się. Prowadzi to do powstania błędnego układu biegunowego i zaburzenia pracy narządów.

Terapeuci stosujący biorezonans, podobnie jak tradycyjni medycy chińscy, są zdania, że większość schorzeń wynika z zaburzeń przepływu energii życiowej. Mogą one być spowodowane różnymi czynnikami, na przykład przeciążeniem, przemęczeniem lub zatruciem ustroju, stanami zapalnymi, bliznami itp. W czasie leczenia dochodzi do dostarczenia określonym organom czy układom wewnętrznym informacji pobudzających prawidłowy przepływ energii i wspomagających wyrównanie jej poziomu. Biorezonans otwiera nam nowe drogi zwłaszcza na wykrywanie boreliozy i leczenie boreliozy. Zapraszamy do nowo otwartego gabinetu technik alternatywnych na leczenie boreliozy.

Na styku płaszczyzn tradycji i nowoczesności bardzo istotne miejsce nadal zajmuje apiterapia przy wspomaganiu systemu odporności.