Leczenie boreliozy CzęstochowaBorelioza Częstochowa

Krętek borelii może wywoływać wiele poważnych i nieodwracalnych chorób – takich jak np. zapalenie opon mózgowych, więc bardzo istotne jest to, że im szybciej wykryjemy boreliozę i zaczniemy się leczyć (czy to antybiotykami, czy też generatorem plazmowym lub ziołami), tym lepiej dla chorego, gdyż szanse na skuteczną terapię są większe. Bardzo istotne jest, aby poprawić ogólną kondycję i siłę organizmu przygotowując go do walki z boreliozą i ko-infekcjami.
Do najważniejszych czynników oddziałujących na stan naszego organizmu zaliczyć możemy:
– to jak umiemy radzić sobie ze stresem;
– jak się wysypiamy;
– jak rozwiązujemy problemy;
– czy żywimy do kogoś urazę lub złość;
– czy umiemy znaleźć sobie zajęcie, które jest czymś pozytywnym (w moim przypadku jest to hodowla
i opieka nad pszczołami);

Należy również pamiętać, że strach, czy wręcz panika związane z pojawieniem się informacji o zachorowaniu bardzo osłabiają nasz organizm i może nie mieć on wystarczająco dużo siły do skutecznej terapii boreliozy.

Terapia boreliozy Częstochowa

W naszym gabinecie terapia boreliozy odbywa się przy wykorzystaniu specjalnego generatora plazmowego Rife, skanera FScan4, ziół oraz produktów pochodzenia pszczelego (np. mleczko pszczele), dzięki którym pomagamy naszemu organizmowi zdobyć siłę potrzebną do skutecznej terapii boreliozy.
Jeśli zabieg generatorem plazmowym będzie wykonywany dla większej grupy osób, może być znacznie tańszy, a co ważne liczba osób korzystających jednocześnie z zabiegu nie ma zupełnie żadnego ujemnego wpływu na skuteczność zabiegu terapii boreliozy.


leczenie boreliozy częstochowa - herb częstochowyLeczenie boreliozy należy poprzedzić skuteczną diagnostyką. Biorezonans poza wykrywaniem boreliozy może być pomocny również w takich chorobach jak choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy, w różnorodnych stanach zapalnych i zaburzeniach, chorobach narządów wewnętrznych, w stanach przed- i pooperacyjnych, gojeniu ran, chorobach skóry, chorobach dziecięcych (których autorzy nie podają), chorobach ortopedycznych i reumatycznym zapaleniu stawów czy też chorobach alergicznych. Korzystne działanie wsparcia poprzez Skaner F-Scan czy zabiegi generatorem plazmowym uwidacznia się jakoby nawet tam, gdzie choroba nie jest bliżej określona czy rozpoznana. Używanie technik biorezansu , to nie tylko wykrywanie boreliozy i leczenie boreliozy ale cały wachlarz możliwości wspierania kondycji w procesie zdrowienia na różnorodne dolegliwości.


LECZENIE BORELIOZY CZĘSTOCHOWA

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: 513 240 212


Biorezonans „sam przez się” jest metodą obojętną, nieszkodliwą, nie przynoszącą uszczerbku dla zdrowia. Szkodliwą rzeczą jest natomiast efekt zaniechania właściwego leczenia.
Biorezansu używamy jako wsparcia w tradycyjnym leczeniu, obok ziołolecznictwa i Apiterapia, co umożliwia szybsze przyniesienie ulgi i łagodzenie stanów zapalnych. Tak wiele możliwości zawartych w tych prostych i przyjaznych urządzeniach uświadamia nam, że codzienność może być łatwiejsza przyjemniejsza zdrowsza i przynosić wymierne korzyści w nauce, pracy oraz codziennym życiu – i to niewielkim kosztem.>

leczenie boreliozy w częstochowie - kleszczBiorezonans odnosi dobre efekty również w chorobach psychicznych, depresjach, uzależnieniach, stanach apatii, u osób upośledzonych umysłowo, dzieci autystycznych, ogólnie tam gdzie występują zaburzenia psychiczne. Także w pracy z częstotliwościami organów wewnętrznych, gdyż przebywanie w rezonansie dwukrotnie wzmacnia siłę dźwięku. Różnica dźwięków stworzona przez biorezonans może być używana do wyrównywania fal mózgowych, prowadząc od stanu Beta poprzez Alfa i Theta do Delta. Takie działanie służy programowaniu umysłu na pozytywne myślenie, formom pracy z hipnozą i uzależnieniami, sprzyja głębokiej medytacji, oświeceniu we śnie, jasnowidzeniu, wyższemu stanowi świadomości, rozwiązywaniu problemów, twórczym myślom, tworzeniu nowej rzeczywistości, pomaga przy długim skupieniu myśli.

Stan BETA – to świadomość, 5 zmysłów, aktywność, myślenie i działanie, przeżywanie emocji: empatia, złość, lęk, gniew, strach, zdziwienie, itp. (12-14 Hz, czasem nawet do 30 Hz)
Stan ALFA -to półsen, odpoczynek, spokój, twórczość, przyśpieszone gojenie, koncentracja, lepsze przyswajanie, pamięć, percepcja pozazmysłowa (9-11 Hz)
Stan THETA – to głęboki relaks, medytacja, kontrola bólu, dostęp do pamięci mózgu i 2 półkul (5-8 Hz)
Stan DELTA -to nieświadomość, głęboki sen. Reguluje poziom hormonu kory nadnerczy, melatoniny, Stan DHEA – wykazuje działanie p/stresowe i p/starzeniu (1-4 Hz)

Pamiętajmy że leczenie boreliozy wymaga stałego stymulowania i wspierania systemu immunologicznego najlepiej metodami naturalnymi tak aby nie obciążać zbytnio już nadwyrężonego organizmu.