Leczenie boreliozy Częstochowaleczenie boreliozy częstochowa - herb częstochowyLeczenie boreliozy należy poprzedzić skuteczną diagnostyką. Biorezonans poza wykrywaniem boreliozy może być pomocny również w takich chorobach jak choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy, w różnorodnych stanach zapalnych i zaburzeniach, chorobach narządów wewnętrznych, w stanach przed- i pooperacyjnych, gojeniu ran, chorobach skóry, chorobach dziecięcych (których autorzy nie podają), chorobach ortopedycznych i reumatycznym zapaleniu stawów czy też chorobach alergicznych. Korzystne działanie wsparcia poprzez Skaner F-Scan czy zabiegi generatorem plazmowym uwidacznia się jakoby nawet tam, gdzie choroba nie jest bliżej określona czy rozpoznana. Używanie technik biorezansu , to nie tylko wykrywanie boreliozy i leczenie boreliozy ale cały wachlarz możliwości wspierania kondycji w procesie zdrowienia na różnorodne dolegliwości.


LECZENIE BORELIOZY CZĘSTOCHOWA

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: 513 240 212


Biorezonans „sam przez się” jest metodą obojętną, nieszkodliwą, nie przynoszącą uszczerbku dla zdrowia. Szkodliwą rzeczą jest natomiast efekt zaniechania właściwego leczenia.
Biorezansu używamy jako wsparcia w tradycyjnym leczeniu, obok ziołolecznictwa i Apiterapia, co umożliwia szybsze przyniesienie ulgi i łagodzenie stanów zapalnych. Tak wiele możliwości zawartych w tych prostych i przyjaznych urządzeniach uświadamia nam, że codzienność może być łatwiejsza przyjemniejsza zdrowsza i przynosić wymierne korzyści w nauce, pracy oraz codziennym życiu – i to niewielkim kosztem.

leczenie boreliozy w częstochowie - kleszczBiorezonans odnosi dobre efekty również w chorobach psychicznych, depresjach, uzależnieniach, stanach apatii, u osób upośledzonych umysłowo, dzieci autystycznych, ogólnie tam gdzie występują zaburzenia psychiczne. Także w pracy z częstotliwościami organów wewnętrznych, gdyż przebywanie w rezonansie dwukrotnie wzmacnia siłę dźwięku. Różnica dźwięków stworzona przez biorezonans może być używana do wyrównywania fal mózgowych, prowadząc od stanu Beta poprzez Alfa i Theta do Delta. Takie działanie służy programowaniu umysłu na pozytywne myślenie, formom pracy z hipnozą i uzależnieniami, sprzyja głębokiej medytacji, oświeceniu we śnie, jasnowidzeniu, wyższemu stanowi świadomości, rozwiązywaniu problemów, twórczym myślom, tworzeniu nowej rzeczywistości, pomaga przy długim skupieniu myśli.

Stan BETA – to świadomość, 5 zmysłów, aktywność, myślenie i działanie, przeżywanie emocji: empatia, złość, lęk, gniew, strach, zdziwienie, itp. (12-14 Hz, czasem nawet do 30 Hz)
Stan ALFA -to półsen, odpoczynek, spokój, twórczość, przyśpieszone gojenie, koncentracja, lepsze przyswajanie, pamięć, percepcja pozazmysłowa (9-11 Hz)
Stan THETA – to głęboki relaks, medytacja, kontrola bólu, dostęp do pamięci mózgu i 2 półkul (5-8 Hz)
Stan DELTA -to nieświadomość, głęboki sen. Reguluje poziom hormonu kory nadnerczy, melatoniny, Stan DHEA – wykazuje działanie p/stresowe i p/starzeniu (1-4 Hz)

Pamiętajmy że leczenie boreliozy wymaga stałego stymulowania i wspierania systemu immunologicznego najlepiej metodami naturalnymi tak aby nie obciążać zbytnio już nadwyrężonego organizmu.